Kurumsal

Biz kimiz?

Togi Metal 2013 yılında, Malatya’da 1976 yılından beri faaliyet gösteren Özkalite firmasının sahibi Celal Abbas Karaduman ve 2004 yılından bu yana prefabrik sektöründe bir çok başarılı projelere imza atan Yusuf Sanlı tarafından kurulmuştur. Togi Metal’in altyapısında 1900 adet toplam konteyner üretimi, gerek yurt içi gerekse yurt dışında yüzlerce şantiye ve konut projeleri vardır. Togi Metal Malatya 2. Organize Sanayi Bölgesinde 20 bin metrekaresi açık; 5 bin metrekaresi kapalı olmak üzere toplam 25 bin metrekarelik alanda faaliyetini sürdürmektedir.

Vizyonumuz

Vizyonumuz

Togi Metal, mimari kimliği olan, farklı konseptlerdeki ekonomik, emniyetli ve estetik projeleri hayata geçirmek; üretim, satış ve satış sonrası süreçlerde müşteri memnuniyetini sağlamak ve kalıcı dostluğa dönüştürerek, samimi, güvenilir, profesyonel bir hizmet sunmak, daima girişimci, yenilikçi ve gelişime açık kimliğiyle kendisini yenileyerek üretim kalitesini yükseltmek. Uzmanlaştığımız her alanda ülkemizde en iyi olmakla kalmayıp her hizmetin bilimselliği ve kalitesi ile ilklerin içinde ilkeli yer alan, lider olmanın yanı sıra her zaman lider kalmayı başarabilen bir kuruluş olmak.

 

Misyonumuz

misyon

Uzmanlaştığımız tüm konularda çağdaş, güvenilir, çevreye duyarlı, müşteri haklarına saygılı, kaliteli hizmet ve ürüne önem veren, çalışanların eğitim ihtiyaçlarına katkıda bulunan, yenilikçi, pozitif değişimi kabul eden ve sürekli kendini geliştiren öncü bir kurum olmaktır. Sürekli kalkınma prensiplerini uygulayarak başarı ve tecrübelerini geliştirmek, onları uluslararası alana taşıyarak ve sektörün önde gelen firmaları arasında yerimizi almak.

 

 

 

 

Politikamız

politikaSürekli kalite iyileştirme anlayışını benimseriz ve paylaşırız. Müşterilerimize en iyi ürün ve hizmeti sunarak, müşteri mutluluğunu her şeyin üzerinde tutarız. Takım anlayışını benimseriz ve yaşatırız. Ekibimizin bilgi ve becerilerini artırır geliştiririz. Sunduğumuz hizmeti sürekli iyileştiren yenilikçi bir kuruluşuz. Standartlara uygun ürün ve hizmeti sunan referans bir kurumuz. Giderek artan kalite ve hizmet anlayışımızın, güvenlik şemsiyesi altında tüm müşterilerimize ulaşmasını sağlarız.

 

 

fabrika resim-1 fabrika resim-2